NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

TvorbaWebová.cz
Vše o tvorbě webu a systému WordPress


WordPress a eshop? Ano, ale ne příliš komplikovaný

Uvažujete o novém e-shopu, ale nechce se Vám utrácet nehorázné sumy za jeho provoz? Pak zkuste redakční systém WordPress, který si poradí i s jednodušším e-shopem.

Redakční systém WordPress Vám pomocí pluginu WP e-Commerce, který si můžete stáhnout i na těchto stránkách, pomůže vytvořit e-shop se vším, co k němu patří:

  • nákupní košík,
  • řazení produktů do kategorií,
  • hodnocení produktů,
  • možnost kdykoliv přidávat a upravovat produkty,
  • zkombinovat e-shop s klasickými webovými stránkami aj.

Jaká je nevýhoda e-shopu ve WordPressu:

compra-en-linea.pjpgHlavní nevýhodou e-shopu postaveného na redakčním systému WordPress je jeho v některých místech nedokonalá čeština. Některé anglické řetězce nejsou v poslední verzi zcela dopřeloženy, což může působit některým uživatelům problém. Nicméně na oplátku získáte plně funkční e-shop, jehož investice je pouze jednorázová.
Rozhodnutí tedy záleží vždy a jen na uživateli. Pokud chcete jednodušší a nepříliš komplikovaný e-shop, kde platby probíhají např. bankovním převodem, popř. dobírkou (plugin by měl umět řešit i PayPal platby), pak by Vám mohl WordPress stačit.

Plugin WP e-Commerce můžete stáhnout zde:

[wpdm_file id=9]

Nevíte si rady, jak e-shop zprovoznit? Chtěli byste vlastní WordPress e-shop? Pak mě navštivte stránky Tvorba www stránek, kde naleznete podrobnější informace.