NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

TvorbaWebová.cz
Vše o tvorbě webu a systému WordPress


Jak na SEO optimalizaci ve WordPress? Plugin All in One SEO pack

Plugin All in One SEO pack patří k nepostradatelné výbavě, bez níž se žádná základní ani profi tvorba webových stránek neobejde. Jedná se o velice důležitý plugin, který umožňuje nastavit 3 nejdůležitější SEO prvky vašeho webu – title, description a key.

Jak na instalaci All in One SEO Pack?

Instalace tohoto pluginu je velice jednoduchá. All in One SEO Pack si standardně nainstalujete jako jakýkoliv jiný plugin do administrace vašeho redakčního systému WordPress. Českou verzi All in One SEO Pack si můžete stáhnout zde:

Dále postupujete dle instrukcí:

1. po úspěšné instalaci je nutné All in One SEO Pack zprovoznit, tj. nastavit jeho základní parametry. Vlevo v administraci v menu „Nastavení“ se objevila nová ikonka „All in One SEO Pack“. Klikněte na ni a dostanete se do hlavního nastavení celého webu.
2. Nyní přichází to nejdůležitější pro konečný úspěch celé tvorby www stránek – nastavení SEO celého webu. V následující tabulce musíte nejdříve plugin povolit, tj. označit stav plugino na „povoleno“ (jedná se hned o první ikonku). Dále nastavíte Title, Description a Key (jedná se o další 3 pole v nastavení). Volte tato nastavení skutečně pečlivě. Ostatní pole doporučuji nastavit dle náhledu, ale vždy to záleží na individuálních potřebách webových stránek. Nezapomeňte zcela dole stisknout tlačítko „Aktualizace -možnosti“, aby se vaše nastavení uložilo.


Máte nějaké dotazy k plugino All in One SEO Pack? Využijte naše diskusní fórum či možnost komentářů.
Tím jsme prakticky nastavily jeden z nejdůležitějších střípků mozaiky pro úspěšnou SEO optimalizaci celého webu. Pod každou další stránkou či příspěvkem se pak vždy objeví zkrácená verze tabulky uvedené v bodě 2. Dejte si tu práci a pro každý příspěvek vše pečlivě vyplňte. Pomůžete vašemu webu zvýšit pozice ve vyhledávačích.