NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

TvorbaWebová.cz
Vše o tvorbě webu a systému WordPress


Neumíte ovládat WordPress? Přihlašte se na kurs!

Tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress patří k velice oblíbeným službám. Jedná se totiž o velmi dobře ovladatelný redakční systém, který je zdarma a jenž má desítky skvělých výhod.

Pokud tedy patříte k těm, kteří vlastní web s tímto redakčním systémem, ale máte problém zvaný „neumím jej pořádně ovládat“, pak přesně pro vás je urče náš kurs WordPress, na který se můžete přihlásit.

V tomto odborném kursu se naučíte nejen to, jak máte správně vaše webové stránky ovládat, ale samozřejmě i spoustu dalších vychytávek – jak správně vytvářet fotogalerii, jak správně nastavit stránky, aby je vyhledávače neignorovaly atd. Povíme si samozřejmě i nějaké základy o oboru zvaném SEO optimalizace a nevynecháme ani copywriting.

Pro koho není kurs WordPress určen:

Kurz WordPress není určen pro ty, kteří chtějí stránky na tomto systému vytvářet, ale pro ty uživatele (ať již firmy či soukromé osoby), kteří mají web již hotový a chtějí jej umět naplno ovládat.

Rozsah kursu:

Délka kursu je v rozmezí od 3 – 4 hodin. Je možné jej pořádat jak ve skupinkách, tak individuálně či dokonce online po skype.

Více informací o nabízeném kurzu naleznete na stránkách Kurs WordPress.