NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

TvorbaWebová.cz
Vše o tvorbě webu a systému WordPress


Návštěvnost stránek si můžete zajistit sami

Máte nový, krásně zpracovaný web, ale něco jim stále chybí. Chybí jim to hlavní – návštěvnost, bez níž je nový, krásně zpracovaný web prakticky k prdu. Je to problém, který však neřešíte pouze vy, ale celá řada dalších majitelů internetových prezentací. Kde tedy nastala chyba?

Pokud jste si web nechali vytvořit od profesionální firmy či živnostníka, pak s největší pravděpodobností chyba nastala už zde. Neměli jste při výběru šťastnou ruku, protože profesionálně odvedený web by už v počátcích, pokud je správně nastaven, měl vykazovat nějaké menší pozice (minimálně na méně konkurenční klíčová slova). Dobré pozice totiž znamenají i větší návštěvnost stránek, neboť potencionální zákazníci přicházejí z 99% z vyhledávačů typu Google a Seznam.

Viditelnost vašeho webu, neboli SEO optimalizace, však není věcí jednoduchou a už vůbec ne krátkodobou. Kdo tedy spěchá a nemá trpělivost, tomu nezbude nic jiného, než ji svěřit nějakému profesionálovi, který se SEO optimalizací stránek zabývá. Návštěvnost webu ovlivňuje mnoho faktorů, jako například:

  • stáří domény,
  • zpracování obsahu stránek,
  • vhodně zvolená klíčová slova

Přesto SEO optimalizaci stránek není třeba bezpodmínečně svěřovat velkým firmám, které z vašich peněženek mnohdy vytáhnou nekřesťanské peníze. Stačí přitom jen trochu brouzdat internetem a hledat ty správné SEO návody, díky kterým jednoduše pochopíte problematiku SEO a tím i docílíte lepší návštěvnosti.

Zkuste jen do vyhledávače zadat klíčová slova typu:

  • seo návod,
  • seo optimalizace návod či
  • návod jak optimalizovat stránky pro SEO.

Pro ty méně chápavé pak doporučuji využít i video návody, kterých zejména na Youtube najdete celou řadu.